11:11
biz madde alemine inmemizden önce
hücresel bellek bankalarımıza
yerleştirilmiş olan
harekete geçirici bir koddur.


11:11 burada 
aktive edilmektedir.

Çeviren Hande Sezer

11:11 Nedir?

BİR ANIMSAMA TETİĞİ:

Ç.N.: Bu çevirinin bir bölümü SOLARA’nın Akaşa Yayınları’ndan çıkan “Küçük Bir Gezegende Nasıl Büyük Yaşamalı” isimli kitabından alınmıştır.

Uzun yıllardır 11:11 sayıları dünya üzerindeki milyonlarca insana gizemli bir şekilde görünüyorlar. Çoğunlukla dijital saatlerde beliren 11:11, daha çok yükselmiş farkındalık zamanlarında görünerek ilgili insanlar üzerinde çok güçlü bir etki yapıyor.

11:11’i her gördüğümüzde hücresel bellek bankarımız yeniden aktive ediliyor. İçimizin derinliklerinde birşeyler, uzun zaman önce unutulmuş birşeyin anısı canlanır gibi oluyor. 11:11’in görünmesi ayrıca doğru yolda olduğumuzun, ve Daha Büyük Gerçeklik ile uyumlandığımızın çok güçlü bir onaylanışıdır.

11:11’in tekrarlanan belirişine dünya üzerinde milyonlarca insan tanık olmaktadır. Birçoğu bunun neden olduğunu merak etmektedir. 11:11 neyi ifade etmektedir?

11:11 size göründüğünde, bu sizin için bir uyanış çağrısıdır. Böylece sizinle Daha Büyük Gerçeklik arasında direkt bir kanal açılır.

11:11 Daha Büyük Gerçekliğin
şimdiki an’a girdiği
bir giriş noktasıdır.

Bu vuku bulduğunda, her ne yapıyorsanız onu bırakıp DAHA GENİŞ BAKMANIZIN zamanı gelmiş demektir.

Bir geçiş yeridir.

Daha Büyük Gerçekliğe girebilir ve Görünmeyen’in derinliklerine doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzun zamandır arzuladığınız şeylerin tohumlarını atabilir, vahiy alabilir, yaşamınızın belli bir alanıyla ilgili yardım isteyebilir veya yalnızca Görünmeyenin kendisini şimdiki an’a derç etmesini hissedebilirsiniz. Alacağınız vahiyler zihinsel konseptler şeklinde gelmeyeceklerdir. Daha ziyade, sanki herşeyi yeni gözlerle görüyormuşcasına, yükselen bir varoluş hali şeklinde olacaktır. Aslında neyin gerçek olduğuna dair daha derin bir anlayış etrafınızı saracaktır.


11:11’in belirişi, her zaman İlahi Müdahalenin hayırlı bir işidir.

Bu beliriş, size çevrenize iyice bir bakıp neyin gerçek ve neyin illüzyon olduğunu görmenizin zamanının geldiğini söyler. Bu, bizi gerçek-olmayan bir dünyaya bağlı tutan illüzyon perdelerini delip geçme zamanıdır. Siz seçilmişsinizdir, çünkü siz Daha Büyük Gerçekliğe adım atmaya hazırsınızdır. Başkalarına yeni bir yaşam biçimine, Daha Büyük Sevgiye doğru yol göstermeye hazırsınızdır. Dualiteden Bir’liğe yükselmeye hazırsınızdır.

11:11 dualite ile Bir’lik
arasındaki köprüdür.
O, Bilinmeyene giden yolumuzdur.11:11’in Aktivasyonu nedir?

1989-2007 tüm telif hakları Solara'ya aittir. Her hakkı saklıdır.

11:11 Linkleri