11:11 in 8. Kapısının Aktivasyonu1

Lotus Kalbi Uyandırmak - Lotus Dünyasına Girmek

Translated by Hande Sezer

 

Birinci Aktivasyon
11 Subat 2007Master Silindir

Mayorka, İspanya

 

Sekizinci kapının uzun zamandır beklenen aktivasyonu sonunda 11 Şubat 2007 tarihinde gerçekleşecek.

8. Kapının engin içeriği nedeniyle, -- biri 2007'de ve diğeri 2008'de-- olmak üzere İKİ adet 8. Kapı Aktivasyonu olacak.

Sekizinci Kapı, 11:11 Girişi'nin 1992 yılındaki orjinal açılışından bu yana, en önemli Kapı Aktivasyonu'dur.
 

 
8. Kapı'nın ilk Aktivasyonu'nun Ana İlkesi
LOTUS KALBİ UYANDIRMAK - LOTUS DÜNYASINA GİRMEK.

Lotus Kalbi bizim yeni duygusal bedenimiz, Tek Kalbin ötesindeki seviye.
Biz Lotus Kalbimizi uyandırırken,
uzun zamandır ayrı olarak algılanan birçok unsur Bir in içinde birleşiyor.

Sekizinci kapı, Bir'e hizmet ederken, en gizli bireysel arzularımızın yerine gelmesi ve gerçek kaderimize ve amacımıza adım atmamız arasındaki birleşmenin işaretidir.

Lotus kalbi yeni temelimizdir.
Gelecekteki bütün çalışmalarımız bu temel üzerine kurulacaktır.

Doğru Zaman - Doğru Mekan alemine girmiş bulunuyoruz.
Yeni temelimiz oluşturulduğunda,
olağanüstü hafif Lotus Dünyası'na, en saf Gerçek Sevgi diyarına girebiliriz.
Lotus Sevgi içimizde canlanır.
Bu daha önce bildiklerimizden daha güçlü ve daha gerçek bir SEVGİ'dir.
Şimdi Yeniden Birleşme Zamanı'dır.

En gerçek amacımızla yeniden birleşme.
Geleceğimizin anahtar insanlarıyla yeniden birleşme.

Doğru mekanlarımızla yeniden birleşme.
Tek Gerçek Aşk'larımızla yeniden birleşme.
 

 


8. Kapı'nın Aktivasyonu muazzamdır, daha derin Görünmeyen'in önceden haritalanmamış alemlerini açar ve enfes Lotus Dünyası'na, en saf Gerçek Sevgi diyarına girmemize olanak tanır. Artık bilinenin haritasından çıkıyoruz ve bu herşeyin hücresel düzeyde değişmesine neden oluyor. Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak!

Yeni Temelimiz Lotus Kalbi'nin Uyandırılışı sayesinde yaratılmıştır. Lotus Kalbi hem yeni duygusal bedenimiz hem de Yeni Temelimizin esas kuvvetidir. Yeni Temelimiz sadece değişmez bir bütünlük ve en derin seviyelerde bağlılık, açıklık ve Sevgi ile yaratılabilir. Bu bizim daha önce hiç olmadığımız kadar Gerçek ve Doğru olmamızı gerektirir.  Bu bizi Lotus Dünyası'na taşır, en Çılgın Hayallerimizin yerine getirilmesi ve Doğru Zaman - Doğru Mekan diyarına. Ve bu sadece başlangıçtır….

Lotus Kalbimiz uyandıkça, İniş-Yok, Dönüş-Yok dönüm noktasını geçip yepyeni bir matrikse adım atarız. Kendimizi tamamen yeni bir düzeyde bulurken, hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.

Tüm varlığımızı Lotus Kalbi ile hizaladığımızda, içimizde ve dışımızda, yazgıları Kutsal İttifak içerisinde birleşmek olan, tüm unsurları ayıran  zar tabakasını yarıp geçeriz.  Bu zar tabakası dağıldığında, Lotus Dünyası'na gireriz.  Lotus Dünyası, en enfes Lotus Sevgisi ile aşılanmış  olağanüstü bir alemdir. Burada Doğru Zaman - Doğru Mekan konumunda ikamet ederiz. Ve bu en sonunda, uzun zamandır beklediğimiz Tek Gerçek Aşk'larımızla fiziksel anlamda yeniden birleşme yolunu açar.

Lotus Sevgi şimdiye kadar deneyimlediğimiz en güçlü SEVGİ'dir. O yalın, ham, çarpıcı ve Hücresel Düzeydedir. Büsbütün vecit halidir. Şu anda hayal edebileceğimiz herşeyden daha gerçektir. Sizin mütevazi ve huşu içinde hissetmenizi sağlayacak bir SEVGİ. Onu deneyimlediğinizde, bundan sonra herşeyi daha farklı ve son derece kutsal bir biçimde yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Lotus Sevgi'nin bize doğru aktığını hissettiğimiz anda, baraj yıkılır ve biz Sevgi Nehri'ne dalarız. Sevgi Nehri'nin güçlü akıntıları, en çılgın hayallerimizin ve en derin, en gizli arzularımızın dışında deneyimleyemeyeceğimizi sandığımız düzeyde deneyimlenmektedir. Sevgi Nehri, başka herşey bulanık hale gelinceye kadar genişler ve derinleşir. Ve bizi ölçülemeyecek kadar derin Sevgi Denizi'ne götürür.

Sekizinci Kapı'nın Aktivasyonu, Antarion Dönüşümü'nün ortasındaki Üst-Üste Gelen Kuşak'taki seyahatimizin tamamlandığı anlamına gelir. Görünmeyen'in Elmas'ı tamamen aktive edilip, daha derin Görünmeyen Görünür hale gelirken, tamamen yeni bir evrenbilimi ortaya çıkarır. Görünmeyen'in Elmas'ı, Yıldızların Ötesinden Sevgililerin en sonunda maddeselde Tek Gerçek Aşk'lar olarak birleşecekleri diyardır. Sekizinci Kapı en çılgın hayallerimizin ötesindeki Gerçek Sevgi Ortaklıklarının Yeni Matriksini doğurur.

8. Kapı Aktivasyonu, Yıldızların Ötesinden gelen Sevgililerin giriş noktası olan 1993'teki İkinci Kapı Aktivasyonu sırasında demirlenen herşeyin bir sonraki seviyesidir. O zamandan beri, Sevgi'mizin saflığı ve odaklanmış niyetimiz ile, aradaki boşlukları dolduruyor, Gerçek Aşk'larımızı bize en sonunda burada olan zamanı getirmeleri için çağırıyor.

İkinci Kapı süresince, öncelikle kalbimizin en derin arzularını, spiritüel özlemlerimiz ile hizalamaya ve birleştirmeye başladık. Şimdi Bir Varlık'ın ihtiyaçlarına hizmet edip onları karşılarken, aynı anda kendimiz için gerçekten istediğimiz herşeyi açığa çıkartabilecek bir pozisyondayız. Olmanın artık başka bir yolu yok.  Bu hala varolan zıtlaşma ve kutuplaşmaları tamamıyle Kutsal İttifak'a getirmenin tamamlanmasıdır.

Bu görkemli ve güçlü Lotus Sevgi enerjilerini, bu sıkıntılı zamanlarda gezegene demirlemenin engin ve etkili sonuçları olacaktır.

Solara'nın2007 Yılı Sörf RaporuurfEn Çılgın Hayallerinizin Ötesinde YENİ
Özel Güncellemesi Kasım 2006 Sevgi Nehrinde

8. Kapı İndeksi: Bütün 8. Kapı sayfalarının listesi.

 

SEKİZİNCİ KAPI MASTER SİLİNDİRİ

8. Kapı Master Silindirimizin yeri İspanya'nın güzel adası Mayorka olacaktır. Master Silindir her zaman 11:11 Aktivasyonlarının  kilit noktası olmuştur. Bu yeni 11:11 enerjilerinin dünyaya ilk girdiği yerdir. SEVGİ'nin en yeni seviyelerini getirdiğimiz ve Lotus Kalbi'nin Yeni Temelini sıkıca demirlediğimiz için, güçlü ve kararlı bir 8. Kapı Master Silindir grubuna sahip olmak hayati derecede önemlidir.

8. Kapı o kadar büyüktür ki, sadece ve sadece gerçekten Master Silindir'de yer almak için çağrı almış olanlar Master Silindir'de bulunmalıdır. Çünkü Yeni Temelleri demirlemek ve bu temeller üzerine birşeyler inşa etmek sadece Tüm Benliğimiz ile yapabileceğimiz birşeydir. Bu tamamiyle haritanın dışında, ultra gerçek, güçlü ve şimdiye kadar mümkün olabileceğini düşündüğümüzden çok daha fazla SEVGİ ile yoğunlaşmış olacaktır.

11:11 Master Silindir'inde yer almak hayatımızda bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir. Kesinlikle bunun gibi başka bir deneyim yoktur ve eğer bunun için çağrı aldıysanız kesinlikle kaçırılmaması gerekir.

8. Kapı Master Silindir
8. Kapı Master Silindir Güncelleme: 21 Aralık 2006 YENİ
8. Kapı Master Silindir Kayıt Bilgileri
8. Kapı Master Silindir ile ilgili Sorular
8. Kapı Kayıt Formu Word dosyası olarak indir

 
SEKİZİNCİ KAPI ANKRAJ (ANCHOR) GRUPLARI

Master Silindir grubunda yer alamıyorsanız bile, yine de 8. Kapı Ankraj Grupları olarak 8. Kapının Aktivasyonunda hayati bir rol oynayabilirsiniz. Ankraj Gruplar Master Silindir ile birlikte Bir Varlık'ı oluşturur. 8. Kapı enerjileri, dünyaya Master Silindir'e girerken demirlenir ve bu enerjileri bulundukları yere demirleyen ve buradan tüm dünyaya dağıtan Ankraj Gruplara gönderilirler.

8. Kapı enerjilerinin önemi ve tamamen yeni olmaları sebebiyle, yepyeni bir 8. Kapı Ankraj Listesi ile yeni bir başlangıç yapacağız. Eğer bir 8. Kapı Ankraj Grubu oluşturmak istiyorsanız veya halihazırda varolan Yükselen Bir Varlık Ankraj Grubunuzu bir 8. Kapı Grubuna dönüştürmek istiyorsanız, lütfen onebeing1122@yahoo.ie adresinden Annu'ya mail atın. Böylece yeni 8. Kapı Ankraj Listesinde yer alabilirsiniz.

Dünya Üzerindeki Bütün Ankraj Gruplarının MASTER LİSTESİ günlük güncellenmektedir
(8. Kapı Aktivasyonundan hemen önce basılmak üzere)

Dünya Üzerindeki 8. Kapı Ankraj Grupları: Avustralya'dan Kanada'ya
Dünya Üzerindeki 8. Kapı Ankraj Grupları: Şili'den Malezya'ya
Dünya Üzerindeki 8. Kapı Ankraj Grupları: Fas'tan Güney Afrika'ya
Dünya Üzerindeki 8. Kapı Ankraj Grupları: İsveç'den Vietnam'a
Arjantin'deki 8. Kapı Ankraj Grupları
Breziya'daki 8. Kapı Ankraj Grupları
Almanya'daki 8. Kapı Ankraj Grupları
Meksika'daki 8. Kapı Ankraj Grupları
Rusya'daki 8. Kapı Ankraj Grupları
İspanya'daki 8. Kapı Ankraj Grupları
ABD'deki 8. Kapı Ankraj Grupları

Dünya üzerindeki 8. Kapı Ankraj Grupları Hakkında
Bir 8. Kapı Ankraj Grubu oluşturmak
8. Kapı Ankraj Grubu Hazırlıkları
8. Kapı Ankraj Grubu Aktivasyon Talimatları
8. Kapı Muhafız Talimatları
Element'lerin Dansı

 

All material copyrighted 1989 - 2007 by Solara. All rights reserved.