Translated by Hande Sezer

Solara, Hindistan’ın Rajasthan Udaipur bölgesindeyken


Solara, dürüstlüğü, cesareti ve adanmışlığıyla son derece saygı gören, zamanımızın gerçek vizyonerlerinden biridir. O, 1992’de Dünya üzerinde 144,000 i aşkın insanın katıldığı, 11:11 Gezegensel Aktivasyonu’nu örgütlemiştir. O, daha önce çok az kişinin girmeye cesaret ettiği Görünmeyen’in keşfedilmemiş gizli alemlerine girmiştir. Solara kendisini Bilinmeyen’in yılmaz bir araştırmacısı olarak tarif etmektedir.

Solara ne bir guru’dur, ne de onun “takipçiler”i vardır, o daha çok tamamen Daha Büyük Gerçeklik’te varolabilmemiz için bizim kendi ustalığımızı ortaya çıkaran bir katalizör görevi yapmaktadır. Solara bir “medyum” değildir. O sadece kendi enginliğini-sonsuzluğunu bedenlendirir ve kendi gerçekliğini yaşar; ve bu hepimiz için mümkündür.

Solara ifade edilemeyeni ifade edebilmek gibi az rastlanır bir armağanla dünyaya gelmiştir, tesirli, berrak, uygulanabilir, derin sevgi ve mizah içerisinde iletişim kurar. Onun bize mesajı, hem insanlığımızı hem de sonsuzluğumuzu kucaklayarak onları fiziksel alemde birleştirip Coşkunca Canlı bir hale gelmemizdir. Gerçek olmayan bir dünyada GERÇEK olmamızdır.

1987’den bu yana Solara aşağıdaki ülkelerde sayısız konuşma, workshop, Master Dersleri, Star-Borne Birleşmeleri ve 11:11 Kapı Aktivasyonları ile 11:11 Kutsal Dansları’nı öğretmiş ve Bir Varlık’ımızı aktive etmiştir:

Arjantin, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Hırvatistan, Ekvador Cumhuriyeti, Mısır, İngiltere, Finlandiya, Almanya, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, Norveç, Peru, İskoçya, Slovakya, Slovenya, İsveç, İsviçre, Tahiti, Türkiye ve A.B.D.

O, bir çok insanın dualiteden kurtulup, benliklerini Birlik ve Bir Kalbimizin sevgisine demirlesine yardım etmiştir. O ruhun gerçek bir devrimcisidir!

Solara çok sevilen altı metafizik klasiğinin yazarıdır:

Küçük Bir Gezegende Nasıl BÜYÜK YAŞAMALI (How to LIVE LARGE on a Small Planet-Ç.N: Türkiye’de Akaşa Yayınları’ndan çıkmıştır)
11:11 Geçitin İçerisinde (11:11 - Inside the Doorway) (Şu anda 11:11 – Birlik’e Yolculuk -11:11 - Journey into Oneness-adı altında yeniden yazılmaktadır.)
EL*AN*RA: Orion’un Şifası (EL*AN*RA: The Healing of Orion)
Yıldız-Kökenli: Uyanmış olanlar için Anılar (The Star-Borne: A Remembrance for the Awakened Ones (Şu anda yeniden yazılmaktadır.)
Altazar Efsanesi: Dünya Gezegeni’nin Gerçek Tarihinden Bir Parça (The Legend of Altazar: A Fragment of the True History of Planet Earth)
(Yakında yeniden yazılacaktır)

Ruhsal Rehberlerinizi Çağırmak (Invoking Your Celestial Guardians)

Solara şu anda Hawai adalarında yaşamaktadır.