SOLARA'NIN 2007 YILI İÇİN SÖRF RAPORU

Büyük Geciş Yılı 2007 ye Hoş Geldiniz

Translated by Hande Sezer

2006 yılı, ilk dokuz ayında, herşeyin yanlıtıcı bir biçimde yavaş gelişiyor gibi algılandığı ilginç bir yıl oldu. Adeta büyük emekler verip de ufacık sonuçlar alıyormuşuz gibi hissettik. Yılın büyük bir kısmını inşaa halinde geçirdik, çekirdek düzeyde yenilenme sürerken, etrafımız destek iskelesiyle çevrelendi. Buna rağmen yılın sonunda ne kadar büyük yol katetmiş olduğumuzu görüp hayrete düştük. Aniden 2006 yılının aslında göz alıcı bir şekilde verimli geçtiğini ve bizlere asıl içsel değişimimizi gerçekleştirebilmemiz için tamı tamına en çok ihtiyacımız olan kusursuz deneyimleri yaşattığını farkettik.

2006 yılının son üç ayında meydana gelen “Kuantum Sörf” sırasında baızlarımız, çekirdek düzeydeki değişimin bizleri tamamen yeni bir matriks’in içerisine fırlattığını deneyimledik… Lotus Dünyası adı verilen daha derin Görünmeyen’in, keşfedilmemiş alemlerine fırlattığını.

Eğer siz hala bu değişimi yapmadıysanız, merak etmeyin; bu değişim 2007 yılında geliyor ve bunu birincil önceliğiniz yaptığınız sürece kaçırmanız gerçekten çok zor olacak. Eylül sonunda başlayan Quantum Sörf’ü 2007 ve 2008 yılları boyunca daha da güçlenerek devam edecek.

KUMDAKİ AYAK İZLERİ

2006 yılının son aylarında meydana gelen değişimler o kadar derin ve zor elde edilir değişimlerdi ki, bir çoğumuz bu yıldan yeni ve son derece doğru varlıklar olarak çıktık. Lotus Dünyası’na girmeye başladığımız anda, arkamızda bırakmış olduğumuz uzun ayak izlerimizi silen, dev Sevgi Dalgaları’yla yıkandık. 2007 yılı boyunca bunu gitgide daha çok yaşayacağız.

Bu ayak izleri şu ana kadarki seyahatimizin tümünü temsil etmektedir—dualite illüzyonundan uyanıp kurtulmak için yaptığımız mücadeleler, zafer anları, sevdiğimiz insanlar ve bizi seven insanlar, bize engel olmaya çalışmış olanlar, neredeyse pes ettiğimiz derin ümitsizlik anları, buraya kadar gelmek için gereken muazzam cesaret. Bu gezegen ve ötesindeki bütün hayatlarımıızn tüm kayıtları sonsuz gibi görünen kumdaki ayakizlerinde saklıdır. Ve sonra aniden, bir dizi dev Sevgi Dalgası onları alıp gider ve biz özgür kalırız....

Sevgi Dalgaları çağdışı rollerimizin ve eski maskelerimizin büyük bir çoğunluğunu da yıkar. Gerçek benliğimizi kapladığımız sayısız katman sıyrılarak bizim çıplak öz benliğimizi ortaya çıkarır. Ve bu artık olabileceğimiz tek şeydir. SAF…. HAKİKİ…. GERÇEK…. KATIKSIZ GERÇEK SEVGİ.

2007 yılı boyunca, Sevgi Dalgaları bizim içimizdeki ve dışımızdaki sığınaklarımıız alıp götürecek. Bu sığınaklar, büyümemizi engellemek ve gerçek enginliğimizin ve ihtişamımıızn cisimlendirilmesinden kaçınmak için kendimizi tıkıştırdığımız küçük, sıkışık yerlerdir. Muhtemel fiyaskolarının getireceği potansiyel kalpkırıklıkları ile karşılaşmamak için, en değerli hayallerimizi ve en gizli arzularımıız tıkıştırdığımız yerler. Buraya gerçekten yapmak için geldiğimiz şeyleri yapmaktan ve gerçek amacımıız yerine getirme sorumluluğundan kaçmak için boş özürler altına saklandığımız yerler. 2007’de bundan böyle ne kendimizden ne de diğerlerinden saklanamayacağımıız keşfedeceğiz. Birdenbire görebilen herkesin önünde, çıplak ve korunmasız bir şekilde kalırız. Ve bu halde huzurlu olabiliriz, çünkü bundan sonra böyle olacaktır.

Geçmiş ve geleceğe dair kayıtlarımız olmadan, BURADA ve ŞIMDI’nin içine itiliriz. BURADA ve ŞIMDI’nin aslında varolan herşey olduğunu farkedeceğiz. Herşeyin onun içinde bulunduğunu. Ve bunun benliğimizi tümüyle demirlememiz gereken yer olduğunu. BURADA ve ŞIMDI kendimizi DOĞRU ZAMAN – DOĞRU YER ile aynı hizaya getirebileceğimiz yerdir. Ve burası en Çılgın Hayallerimizi gerçeğe dönüştürebileceğimiz yerdir.

BİTİŞ TARİHLERİ

2007 yılında Sevgi Dalgaları artarak büyüyüp güçlendikçe, hayatlarımızdaki sahte olan ve ortaya çıkan yeni ve gerçek benliğimizin tınısına mükemmel bir ahenkle uyumlanamayan, en küçük unsurları bile alıp götürecek. Sevgi Dalgaları yerine getirilemeyen işleri, yanlış yaşam alanlarını, süresi dolmuş ilişkileri, çağdışı inançları, alışkanlıkları ve kalıpları, bizi daha ileriye götüremeyecek kökleşmiş spiritüel çalışmaları alıp götürürken, bu heybetli Geçiş Yılı’nda, Sevgi Dalgaları ile dolu olan bu Kuantum Sörf’ü yoğunlaşarak büyümeye devam edecek..... Ta ki sahte veya süresi dolmuş olan herşey bizi terkedene kadar.

Aşina olarak büyüdüğümüz birçok ilkenin artık son kullanma tarihleri geçmiştir. Bunların arasında eski andlar ve ruh gruplarıyla olan kontratlar, eski sorumluluklar, sınırlı görüşler, demode spiritüel çalışmalar ve yaşamlar boyu oynadığımız eski roller bulunmaktadır. Yaşamlarımıız terkeden baız unsurlar o kadar uzun zamandır hüküm sürmekteydiler ki, her zaman bizimle olacaklarını zannediyorduk. Ama şimdi kararlaştırılmış olan sonlarına vardılar. Ve adeta son kullanma tarihi geçmiş bozuk süt gibi, onları içmeye çalışabiliriz, ama susuzluğumuzu gidermezler, sadece bizi hasta ederler.

Eğer gerçekten değişime inatla direniyorsak veya göremediğimiz veya kontrol edemediğimiz şeylerden --henüz haritalanmamış ve bilinmeyen olandan—korkuyorsak, eskiye ve çağdışı olana tutunmaya çalışabiliriz; ancak eninde sonunda süresi dolmuş olan herşey bizim titrek ellerimizden sökülüp alınacaktır.

Bu yıl bilinçsiz, otomatik tepkilerin veya bir köşede etkisiz bir biçimde oturmanın yılı değildir; aksine, yaptığımız, söylediğimiz, hissettiğimiz ve düşündüğümüz herşeyin bütünüyle farkında olmamız gerekmektedir. Içimizdeki süresi dolmuş olan herşeyi kökünden söküp atarken, dürüstlüğümüze dayanarak açık yürekli, bilinçli seçimler yapmalı ve nihai eylemlerde bulunmalıyız. Eğer bunu yapmazsak, bu parçalarımız, biz onları daha fazlı gözardı edemeyecek duruma gelene kadar, artarak büyüyecek ve bozulacaklardır.

Haydi! Benliğimizi sürekli olarak araştırıp, oluş prosesimizde kim olduğumuzla artık uyuşmayan herşeyi bir kenara bırakalım. Aynı zamanda, bizimle daha da öteye gelebilecek uygun titreşime sahip olan şeyleri de koruyabiliriz.

KAZANMA VEYA BATIRMA ZAMANI

2007 “kazanma veya batırma” ayı Ocak ile başlayan kritik bir “kazanma veya batırma” yılıdır. Aslında bu periyod Aralık 2006 yılının son haftası ile başlar. Ocak ayı bütün yıl için kalıpları belirleyeceğinden, bu ayda ne kadar kalıcı ilerlemeler yaparsak o kadar iyidir.

Kuantum Sörf’ü her zaman devasa sörf tahtaları gerektirir, çünkü bütün küçük tahtalar Büyük Dalgalar tarafından parçalanacaktır. Bütün benliğin katılımını gerektirir, çünkü bu kadar yoğun enerjilerle başa çıkabilmenin tek yolu budur. Eğer kayaların üzerine fırlatılan ve parçalanan küçük sörf tahtaları ile engellenmezsek, 2007’nin DEVASA DALGALARI’nda çok daha kolay ve ustalıkla sörf yapabilme imkanımız olacaktır.

Yeni’ye gidecek olan Ekspres Tren istasyondan kalmaya haızrdır, ve biz içinde olalım ya da olmayalım mutlaka yola koyulacaktır. Ve biz gerçekten onu kaçırmak istemeyiz. Bu uzun zamandır beklediğimiz zamandır. En sonunda buradadır ve Ekspres Tren bizleri direk olarak esas kaderlerimize götürecektir. Bizi en Çılgın Hayallerimizin Gerçekleşmesini deneyimleyebileceğimiz yere götürecektir. Öyleyse lütfen, HİÇBİRŞEYİN sizi durdurmasına izin vermeyin.

Yeni’ye giden Ekspres Tren’in Şubat ayının ilk iki haftasında istasyondan ayrılacak olmasına rağmen, Ocak ayının sonlarına kadar biletinizi almış olmalısınız. Treni kaçırsanız bile, bütün gayretinizle buna odaklanır ve bunu en büyük önceliğiniz haline getirirseniz, yıl boyunca “asıl amacınızla” yeniden bağlantı kurmaya ve ona yetişmeye çalışabilirsiniz. Bu Ekspres Tren’dekilerin deneyimlediği ilerlemelerin kolaylığı ile karşılaştırıldığında muazzam bir çaba gerektirecektir, ama bunu başarmak mümkündür. 2007 yılından sonra, yeni matriksde yaşayanlar ve dualitenin tozlu kalıntılarıyla kaplı olanların arasındaki uçuruma köprü kurmak çok daha zor olacaktır.

Dualitenin illüzyonuna saplı kalmaya devam edenlerimizin, hızlandırılmış bu yolda, bundan böyle geri kalanlarımızla beraber yolculuk edemeyeceği büyük bir eleme vuku bulmaktadır. Eğer tüm benliğinizi atılımlarınıız yaratmak ve onları en büyük önceliğiniz haline getirmeye adamıyorsanız, kendinizi üstün gelen akıntının ana akışının dışında bulabilirsiniz. Zaman “kazanma veya batırma” zamanıdır, ve işleri gönülsüz yapmamız için kendimize müsamaha etme imkanımız artık yoktur.

Geçen yılın aylık sörf raporlarından birinde de bahsettiğim gibi, içinde bulunduğumuz zaman, birçok teknenin denize açıldığı ancak sadece çok aıznın kararlaştırılmış istikametine ulaşabildiği, Atlantis’in tahliye edilmesine çok benzemektedir. 2007 boyunca, büyük teknelerde bizimle yolculuk eden, ama düzensiz bir şekilde kürek çeken herkes, ya bütün benlikleriyle kürek çekmeye başlamak zorunda kalacak ya da tekneler onlar olmadan yollarına devam ederken kendilerini suların içinde bulacaklardır.

Lütfen bunun size olmasına izin vermeyin. Bu çok üzücü olur, çünkü kollektif olarak büyük bir emekle getirmeye çalıştığımız zamanlar bu zamanlardır. Biz bu zamanlar için yaratıldık ve gerçekten bunu kaçırmak istemeyiz!

Zamanı geçmiş bütün unsurlardan kendimizi kurtarıp Ekspres Trene atlamamız, bize doğru insanlarla, durumlarla ve fiziksel mekanlarla olan meşru yeni pozisyonlarımıza kolaylıkla ilerleyebilmemiz için gerekli hareket kabiliyetini verecektir.

RUH GRUPLARININ YENİDEN YAPILANDIRILMASI

Bu sene kadim ruh gruplarımıızn, daha once görülmemiş, son derece nadir bir yeniden yapılandırılması vuku bulmaktadır. Dualitenin bataklığına saplanıp kalmış olanlarımız, ödün verip dikkatlerinin dağılmasına göz yumanlar, bütünlüğünü yaşamayanlarımız, veya mücadele etmeyi bırakmış ve hızlandırılmış bu yolda tekamül etmeyenlerimiz, kadim ruh gruplarının dokumasının temel mandalasından artık çıkartılıyorlar. Onların işleri arka plana yönlendiriliyor. Ne yaızk ki onlar, şimdilik Yeni’ye giden ekspres treni kaçıracaklar, ama eninde sonunda, bu zamanda veya başka bir zamanda, bize Birlik’in içinde yeniden katılacaklar.

Bu insanların uyuşuk işleri, onların kadim ruh gruplarının dokumasının mandalasından çıkartıldıkça, dokumanın içerisinde yeni yerler açılacaktır. Bu uyuşuk işlerin çıkartılması, bir bahçenin otlardan ayıklanmasına benzer, tüm benliklerini coşkunca canlı olmaya adamış olan bitkilerin büyümesine ve yayılmasına olanak tanır. Yüzde yüz oranda bağlılık göstermeyenler artık bizimle beraber taşınamayacağı için, bu ayıklama bu zamanda temel bir gereksinimdir. Bu acımasız gelebilir; bana öyle gelmektedir, ama bu sadece içinde bulunduğumuz son derece ciddi ve kayda değer zamanın basit bir yansımasıdır.

Aynı zamanda, Yeni’nin örüntülenişini yaratmak amacıyla, baız ruh gruplarının diğer ruh grupları ile birleşmesini sağlayacak olan, kadim ruh gruplarının mandalasının yeniden dokunması da vuku bulmaktadır. Bu, aynı türden varlıkların havuzunu genişleterek, beraber olmamız gerekenleri bulmamıız kolaylaştıracaktır. Çünkü 2007 yılı gerçek ailelerimiz ve Tek Gerçek Aşk’larımız, özlerimizin ve amaçlarımıızn uyuştuğu aynı türden varlıklarla uyumlanacağımız yıldır.

DÖNÜM NOKTASI

2007, sadece bu yaşamımız için değil, bütün enkarnasyon döngümüz kapsamında, bir mega Dönüm Noktası’ni temsil eder. O varlığımıız tamamen yepyeni bir matrikse kaydırmamıız gerektirir. Bu yeni matriks, varlığımıız Birlik’e demirlemek ve Daha Büyük Realite’de yaşamaktan çok daha fazlasıdır. O bizi bilinenin haritasından çok öteye, GERÇEK SEVGİ’nin, daha derin Görünmez’in içerisinde yer alan tamamen yeni modeline götürür.

Dönüm Noktasına ulaşmak tamamen bizim eylemlerimize ve tepkilerimize bağlıdır. O , eğer biz haızr değilsek veya hala zamanı geçmiş olanlara tutunmaya çalışıyorsak, bize verilmeyecektir. O, bizim odaklanmış niyetimizi, tüm benliğimizin katılımını, Yeni’ye girmek için yüzde yüz adanmışlığımıız, ve hayatımıızn her alanında mutlak dürüstlüğümüzü ve bütünlüğümüzü gerektirir. O, tüm varlığımızla SEVMEMİZ ve SEVİLMEMİZ için haızr olmamıız gerektirir.

Eğer benliğimizin herhangi bir parçası süresi geçmiş olanlara tutunmaya çalışıyorsa, bu bizim ilerlememize engel olacaktır, ta ki biz nihai kararlar alıp, geri dönme şansımız kalmayacak şekilde eskiyle olan köprülerimizi yakana kadar.

Bunu ne kadar çabuk yaparsak o kadar iyidir, çünkü Dönüm Noktası’na bir kez ulaştığımızda, Hızlı Koşu’ya gireceğiz. Bu yeni hayatlarımıza engelsizce ve tam bir kolaylıkla ilerleyebileceğimiz DOĞRU ZAMAN – DOĞRU MEKAN alemidir. Bu herşeyin yerine oturduğu yerdir. Burası atılım üzerine atılım, keşif üzerine keşif deneyimleyeceğimiz yerdir. Bu bütün yıl boyunca devamlı artan olaylarla sonunda bizi en gerçek doğrultulara yönlendiricek ve En Çılgın Hayallerimizn de Ötesinde, doğru mekanlarımızla, beraber yaşamamız ve beraber çalışmamız gereken akraba varlıklarımızla, Tek Gerçek Aşk’ımızla, yeni tatminkar kariyerlerimizle, beslenme ve refahın kaynağıyla, bizleri birleştirecektir.

Özellikle eskiden deneyimlediğimiz mücadelelerle karşılaştırıldığında, herşey çabucak, ve görünürde zahmetsizce ilerleyecektir. Bu adeta sürekli çaba gerektiren, ve çok az ilerleme kaydedilen, sonsuz bir grup dik basamağı çıkmaktan, kolaylıkla ve akıcılıkla seyahat edebileceğimiz ve bizi direk olarak Yeni’nin içine götüren bir yürüyen yola geçmeye benzer.

LOTUS KALBİ UYANDIRMAK – LOTUS DÜNYASINA GİRMEK

Yaklaşmakta olan yeni matriks Lotus Kalbi’dir. Lotus Kalbi sadece gelecekteki çabalarımıızn değil, en Çılgın Hayallerimizin de gerçekleşmesi için altyapıyı oluşturur. Lotus Kalbi, BIR’e BIRLIK olarak hizmet ederken, kalbin en derin ve en gerçek arzularının, asıl kaderimizin ve amacımıızn gerçekleştirilmesi ile birleşimini temsil ettiğinden, Bir Kalbi’nden çok farklıdır. Artık en kişisel arzularımız ve asıl kaderimizi gerçekleştirmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalmayacağız, çünkü onlar artık ayrı şeyler değiller. Iki patika birleşerek belirgin ve güçlü bir ekspres yol oluşturdular.

Lotus Kalbi’nin yeni matriksine girerken, en saf, hücresel düzeyde GERÇEK SEVGİ’nin damgası herşeyin üzerine vuruluyor. O soluduğumuz hava, üzerinde durduğumuz yer, yediğimiz yemektir. O sadece hüküm süren akıntı değil, hissedebildiğimiz tek akıntı olmaktadır. Herşey, mutlak surette onun tarafından dokunulmuş ve ondan etkilenmiştir.

Lotus Kalplerimizi uyandırdığımızda, Lotus Dünyası adı verilen, önceden haritalanmamış olan daha derin Görünmeyen’in gerçekliği içerisine gireriz. Lotus Dünyasına giriş, her düzeyde derin bir temizlik ve arınma sürecinden geçmemizi gerektirir. Enerji alanlarını yeniden düzene koyabilmek için, benliğimizi ve yaşam alanlarımıız sürekli olarak yeniden ayarlamamız gerekmektedir. Biz, kendimiz, ham, gerçek, dürüst, esas, ÇEKİRDEK hale gelene kadar, herşey öz mahiyetine kadar soyulacaktır.

Lotus’un dünyası sürekli olarak yeniden dengelenme gerektirir. Yıl boyunca GERÇEK SEVGİ’nin titreşimi giderek güçlendikçe, bunu yapacağız. Insanlar, mekanlar, işler, tavırlar ve inançlar gibi zamanı geçmiş unsurların hayatımıız her terkedişinde ve yeni unsurların hayatımıza her girişinde Lotus’umuzu yeniden dengelememiz gerekecektir. Hem içimizde hem de dışımızda. Korkusuzca ilerlemek adına sürekli olarak nihai eylemler yaparken, tüm varlığımıız BURADA ve ŞİMDİ’nin her demine bırakıp, olabildiğince açık, esnek ve akışkan olmak alabileceğimiz en iyi tavırdır.

Bir kez Lotus Dünyası’na girdiğimizde, Sevgi Nehri’ne dalmış oluruz. Sevgi’nin güçlü akıntıları baskın realitemiz haline gelmiştir. Burada yüzmek gerekli değildir, ve bazen Sevgi Nehri’nin yadsınamaz biçimde şiddetli akmasına rağmen, boğulmamız imkansızdır. Nehrin kıyılarındaki hiçbirşey ilgimizi çekmeyecek hale gelene kadar HÜCRESEL DÜZEYDE SAF GERÇEK SEVGİ tarafından bu nehirde sürükleniriz. Bütün bunlar bulanık ve gerçek dışı gibi gelir.

Sevgi Nehri’nde bir çok aşama vardır. Daha once hayal bile edilemeyecek düzeyde, uçsuz bucaksız, SAF GERÇEK SEVGİ’nin herşeyin içine derinlemesine yayıldığı hissi vardır. Karşılaştığı herkese Sevgi saçan, Sevgi’nin işaret ışıkları haline geliriz.

Bazen bu inanılmaz biçimde yoğun olur, o kadar yoğun olur ki hareket etmekte bile güçlük çekeriz. Bu anlar, saf Sevgi’nin çekirdek düzeylerinde çalışmalar yaptığımız anlardır. Bu, çoğu zaman içine tamamen girebilmemiz için, bütün dış aktivitelerimizi durdurup, kısa bir sure uzanmamıza sebep olacaktır.

Bütün bunlar 11:11 kapısının 8. Kapısının Aktivasyonu ile doğrudan bağlantılıdır. Bu 11:11 kapısının 1992’deki ilk açılışından bu yana en önemli ve en güçlü Aktivasyondur. 8. Kapı o kadar engin ve hayati derecede önemlidir ki, 11 şubat 2007 ve 2008 yılının sonlarında olmak üzere iki adet 8. Kapı Aktivasyonu yapılacaktır. Bu sebeple gelecek iki yıl boyunca hayatlarımızda, Lotus Kalbi, Lotus Dünyası, Lotus Sevgisi ve Gerçek Sevgi Beraberlikleri’nin 8. Kapı enerjileri vurgulanacaktır.

Bu süreç içerisinde, biran once Lotus Kalbi’nin yeni matriksine girmemiz çok önem kazanmaktadır. Bunu ne kadar çabuk yaparsak o kadar iyidir, çünkü Sevgi Nehri’ne kadar çabuk dalarsak, en Çılgın Hayallerimizin Gerçekleşmesi’ni deneyimleme imkanını o kadar çabuk yakalayacağız.

Lotus Kalbi’in yeni matriksine daha çok insan girdikçe, SAF GERÇEK SEVGİ’nin titreşimi ölçülemeyecek kadar artacak ve bu da Sevgi Nehri’nin taşmasına ve bu yeni düzeydeki SEVGİ’den etkilenmemiş olan insanları ve yerleri kaplayarak, onların direk olarak bu SEVGİ’yi deneyimlemelerine olanak tanıyacaktır. Bunun bütün dünya üzerinde derinden dönüştürücü bir etkisi olacaktır.

Yaklaşmakta olan 8. Kapı Aktivasyonuna katılmak istiyorsanız, bir Bağlantı Grubu organize edebilir veya halihaızrda varolan bir Bağlantı Grubu’na katılabilirsiniz. Veya belki de Ispanya’nın Mayorka adasındaki Master Silindir grubununda kalan son birkaç yerden birine sahip olabilirsiniz. 8. Kapı hakkında daha fazla bilgi için....

EN ÇILGIN HAYALLERİMİZİN ÖTESİNDE

2007 herşeyi elde edebileceğimiz bir yıldır. Iniş Yok – Dönüş Yok Dönüm Noktası’nı bir kez geçtikten sonra, En ÇılGın Hayallerimizin Gerçekleşmesi bizim için haızr beklemektedir.

Yapmamız gereken ilk şey, gerçekten ne istediğimiz konusuna odaklanmaktır. Kalplerimizin kalbinin en derin mahzenlerine gidip, en değerli hayallerimizi ve kalbimizin en kutsal, en gizli arzularını ortaya çıkararak, bu konuda tamamiyle açık olmalıyız.

Birçoğumuz çok uzun zamandır oraya bakmaya cesaret edemediğimiz için, en başta gerçekten en çok ne istediğinizi ayırtetmeniz zor olabilir. Eğer öyleyse, aşikar olanla işe başlayın. Tek Gerçek Aşk’ınızla birlikte olmak, sağlıklı olmak, maddi özgürlük ve bereket, gerçek amacınızla tam bir uyumlanma içerisinde olan tatminkar bir kariyer gibi şeylerle.. Bu yolunuzu temizlemenize, ve gitgide yeni tabakaların öne çıkabilmesine yardımcı olacaktır.

En çok istediğiniz şeyleri yüksek sesle ifade edin. Onları bir kağıda yaızn ve mihraba koyun. Onları sizin hayatınıza gelmeleri için çağırın. Onları gün ve gece boyunca çağırın. Onları almak için haızr olduğunu bildirin. Ve her an, çekirdek düzeyde en derin gerçeğinizi yaşayın. Lotus Kalbini tamamiyle biçimlendirin.

Bu son çeperi de eritecektir.

Ve En Çılgın Hayalleriniz hayatınıza yağmaya başlayacaklar....

Ve lütfen onlar hayatınıza girmeye başladığında onları uzaklaştırmamaya dikkat edin. Özellikle de kurmuş olduğunuz yaşamda dramatik değişiklikler yapmanıız gerektiriyorlarsa, ki muhtemelen bu gerekli olacaktır. Hiçbir direniş göstermeden değişimi kucaklamaya ve herhangi bir yere taşınmaya haızrlıklı olun!

TEK GERÇEK AşK

2007 ve 2008 yılları boyunca birçoğumuz en sonunda Tek Gerçek Aşk’ları ile yeniden birleşecek. Bu sizin zaten tanıdığınız, veya pekçok yaşamdır karşılaşmadığınız biri olabilir. Eğer bu insanı zaten tanıyorsanız, aranızdaki perdenin birden kalkıp, bağlarınıızn gerçek derinliğini açığa çıkardığını hissedeceksiniz. Veya belki de birisiyle halihaızrda içinde bulunduğunuz bir ilişki birdenbire çok büyük bir derinlik boytuna ulaşacak.

Nasıl olursa olsun, ikiniz için de şüphe götürmez olacak. Eğer öyle değilse, o zaman bu insan sizin Tek Gerçek Aşk’ınız değildir. Hepimizin birçok potensiyel Tek Gerçek Aşk’ı vardır, ancak bu dönemde sadece tek bir kişi bu pozisyona doğru adım atacaktır. Bu en derin Sevgi’yi paylaştığımız bize en benzer (akraba) varlıktır. Aranızdaki Sevgi bütün sınırları paramparça edecek ve ayrılığın bütün dış zarlarını eriterek sizleri kalıcı olarak Birlik’in içerisine sokacaktır. Bu Sevgi işte bu kadar güçlüdür.

Tek Gerçek Aşk’larımızla birleşmeden once, kendi içimizde ulaşmamız gereken yeni bir seviye vardır. Biz bunu Nihai Gerçek Erkek olan Kralların Kralı veya Nihai Gerçek Kadın olan Kraliçelerin Kraliçesi olarak yaparız. Çünkü sadece Kralların Kralı ve Kraliçelerin Kraliçesi bu surette birbirlerinin Tek Gerçek Aşk’ları olarak biraraya gelebilirler. (Bunun cinsiyet ve cinsel tercihle hiçbir alakası yoktur, çünkü Tek Gerçek Aşk’lar herkes için mevcuttur.)

Kralların Kralı ve Kraliçelerin Kraliçesi’nin yaptıkları herşeyde doğal bir zerafet ve fazilet vardır. Onların hareketlerinde ve eylemlerinde ustalık ve kolaylık sezilir. Onlar Gerçek Varlıklar’dır.

İçimizdeki Nihai Gerçek Erkek’l veya Nihai Gerçek Kadın’ı çağırma ve biçimlendirme evresindeyken, Tek Gerçek Aşk’ımıız da bizi bulması için çağırabiliriz. Bunu yaparken , onların varlğının daha da yakınlarda olduğunu hissedeceğiz. Ta ki bütün enginliğimizle BURADA ve ŞİMDİ fiziksel olarak beraber olana kadar.

(Yeni Gerçek Aşk Ortaklıkları ile ilgili daha fazla bilgi 2007 baharında basılacak olan “11:11” in son baskısında yer alacaktır.)

2007 YILINA GENEL BAKIŞ

2007 Geçişin Muazzam Yılı’dır. Başarmamız gereken birsürü şey olduğu için, yıl boyunca inanılmaz bir şekilde meşgul olacağız. Bu takvimimiz yapılacak işlerle dolu olarak girilen tipte bir yıl. Yeni yılın her ayı zaten maksimum doluluktadır. Dikkatimizin büyük bir kısmı sonuçlandırılması gerekenleri sonuçlandırmak, ve yılboyunca ortaya çıkan Yeni ile ilgili zaten bilinen herşeyi açığa çıkarmak üzerinde yoğunlaşacaktır. Ve belki de taşınmaya haızrlık yapmakla....

Birçoğumuz içimizde ve dışımızda, yeni yerlere taşınmak, kariyerimize yeni bir yön vermek, eski ilişkilerimizi ve arkadaşlıklarımıız bırakmak, Tek Gerçek Aşk’larımızla yeniden biraraya gelmek, birleşmiş bir amaca ulaşmak için akraba varlıklarımızla birleşmek, finansal özgürlük ve halihaızrda sahnemizde bulunan hemen hemen her dayanağın alabildiğince kayması gibi, kayda değer dış olaylarla kendini gösteren, büyük değişiklikler yapacağız.

Çünkü yılboyunca birçok eski, tarihi geçmiş unsur bizi terketmekte ve birçok yeni unsur bize gelmektedir, ve bu varlıklarımıızn Lotus’unu sürekli olarak yeniden dengelememizi gerektirir. Dış hayatlarımız ve iç varlıklarımız yeniden düzenlenip dönüşürken, taç yaprakları devamlı yer değiştirecektir.

“Yeni” yılın başında gelmeye başlayacak ve yıl boyunca akmaya devam edecektir. Tek Gerçek Aşk’lar her an ortaya çıkabilir, özellikle de onları en az beklediğimiz anlarda. Ve onlar ortaya çıktığında, herşeyin dramatik bir şekilde kaymasına ve herşeyin bütünüyle yeniden şekillendirilmesine haızr olun. Yılın ortalarına doğru, birçoğumuz fiziksel olarak evlerimizi, muhtemelen beklenmeyen bir yere veya başka bir ülkeye taşıma durumunda olabiliriz.

Yıl boyunca, şu an sadece hayal edebileceğimiz, herşeyin ötesindeki GÜÇLÜ DERIN SEVGİ her yere yayılacaktır.

Bu yıl kuşkusuz başlıgıcında olduğumuz insanla bitişinde olduğumuz insanın birbirinden çok farklı olacağı o yıllaran biri olacaktır.

2008 yılında herşey hakettiği yere gelmiş, ve takvimlerimiz en sonunda temizlenmiş olacaktır. Işte o zaman Yeni Hayatlarımız resmi olarak başlayacaktır....

2007 şimdiye kadar yaşadığımız en heyecan verici yıldır ve biz gerçekten bunu kaçırmak istemeyiz!

MUTLU YILLAR!

MBüyük 2007 Yılı’nın size Tüm Atılımların Atılımını ve Tüm Sevgilerin Sevgisini getirmesini sağlayın.

Lotus Kalbi’nin Çekirdeği’nden En Derin SEVGİLERLE,

Solara


Copyright Solara 2007
All Rights Reserved
www.nvisible.com

 

Subscribe to Solara's Monthly Surf Reports & Weekly Updates here...

 
 
Geleceğimiz için kalıpları şimdi yaratıyoruz!
 
 
 
Yeni’nin içine yapacağımız bu çılgın geziden zevk alın
 
 
 
Haydi tüm benliğimizle korkusuzca sevelim!
 
 
 
Beklenmeyen’e sürekli açık olalım!
 
 
 
Ne olursa olsun, GERÇEK OLUN!